WAŻNE!!! Jubileusz OSPSBHP RADOM - 13 października 2023

Jubileusz 30-lecia radomskiego oddziału OSPS BHP.

Drodzy członkowie OSPS BHP oddział w Radomiu.

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie - Jubileusz 30-lecia radomskiego oddziału OSPS BHP. To niezwykła okazja do uczczenia naszej długotrwałej pracy i osiągnięć w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Data wydarzenia: 13 października 2023

Start godzina: 12:00

Miejsce: Resursa Obywatelska, ul. Malczewskiego 16, 26-600 Radom

Program obchodów obejmuje wiele emocjonujących momentów:

• 11:30 - Rejestracja,
  • 12:00 - Powitanie gości,
  • 12:05 - Wprowadzenie sztandaru Radomskiego Oddziału OSPS BHP (nowy sztandar ufundowany przez naszych partnerów),
  • 12:10 - Nuta nostalgii – prezentacja historii OSPS BHP Oddziału w Radomiu,
  • 12:30 - Program artystyczny (odnoszący się do historii Stowarzyszenia),
  • 13:00 - Wręczenie podziękowań i medali dla zasłużonych, wystąpienia gości,
  • 13:50 - Podsumowanie, zamknięcie Radomskiej Kapsuły Bezpieczeństwa i zakończenie obchodów.

Po oficjalnej części zapraszamy na:

• 14:45 - Podróż szlakiem bezpieczeństwa (wyruszamy w niezwykłą podróż transportem zbiorowym spod Resursy  szlakiem bezpieczeństwa wprost na wystawę, a następnie powrót.)
  • 16:00 - Zwiedzanie wystawy „Bezpieczeństwo Pracy – Historia, która Trwa” na terenie Biblioteki Głównej Uniwersytetu Radomskiego.

Zachęcamy Was aby kontynuować nasze wspólne świętowanie, wieczorem o godzinie 20:00 podczas UROCZYSTEJ KOLACJI w hotelu Aviator przy ul. Malczewskiego 16.

Koszt uczestnictwa wynosi 200 zł za osobę (szczegóły zgłoszenia w linku: https://forms.gle/GVp3STcMtEtmssrG8).

SZTANDAR

Podczas naszego Jubileuszu nadany zostanie Sztandar Stowarzyszenia.

W związku z czym Wspólnie stworzymy historię!

Masz okazję na zakup symbolicznego GWOŹDZIA FUNDATORSKIEGO do pamiątkowej tablicy. Za kwotę 150 złotych możesz na zawsze wpisać się w naszą historię, dzięki wygrawerowanemu imieniu i nazwisku na pamiątkowym drzewcu.

Osoby zainteresowane zakupem prosimy o wpłatę na konto Stowarzyszenia do dnia 4 października kwoty 150 zł tytułem (Sztandar Imię i Nazwisko). Po dniu 5 października nie będzie możliwości zamówić graweru.

RADOMSKA KAPSUŁA BEZPIECZEŃSTWA

Zachęcamy państwa do wzięcia udziału w wyjątkowej inicjatywie, która będzie miała niezwykłe znaczenie w kontekście bezpieczeństwa przez kolejne trzy dekady. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić Was do zaangażowania się w projekt zamknięcia "RADOMSKIEJ KAPSUŁY BEZPIECZEŃSTWA" (Kapsuły Czasu), która zostanie otwarta z okazji 100-lecia służby BHP dopiero w roku 2053.

Radomska Kapsuła Bezpieczeństwa to metalowy pojemnik, który wypełnimy wspólnie z przedstawicielami instytucji zajmującymi się bezpieczeństwem w naszym mieście.

Kapsuła stanie się świadkiem przeszłości dla przyszłych pokoleń osób związanych z podnoszeniem bezpieczeństwa w Radomiu.

Do Kapsuły można włożyć listy, życzenia, a w szczególności Wasze opisane fotografie z miejsc pracy w Radomiu, zespołów osób zaangażowanych w podnoszenie poziomu bezpieczeństwa, które stanowią nie tylko świadectwo historii, ale także cenne źródło inspiracji dla przyszłych pokoleń. To unikalna okazja, abyśmy wspólnie przekazali przesłanie o znaczeniu bezpieczeństwa oraz kontynuowali pracę nad poprawą warunków pracy i życia mieszkańców naszego pięknego miasta.

Czekamy na wasze eksponaty w dniu Jubileuszu, a jeśli macie chęć, wyślijcie nam wcześniej (do dnia 6 pażdziernika) zdjęcia i opis na adres radom@ospsbhp.pl, będziemy je zbiorowo drukować.

Z niecierpliwością oczekujemy na Waszą obecność i wspólną celebrację tego wyjątkowego momentu w historii OSPS BHP Oddziału w Radomiu.

dr inż. Grzegorz Szałas
Prezes Zarządu oddziału