PRAWO PRACY W ROKU 2023

Serdecznie zapraszamy na spotkanie noworoczne.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie noworoczne połączone ze szkoleniem i uroczystą kolacją, które odbędzie się w dniu 13.01.2023r. Zaczynamy o godzinie 12.00 szkoleniem "Prawo pracy w roku 2023". W tajniki zmian Kodeksu pracy wprowadzi nas nadinspektor pracy w Państwowej Inspekcji Pracy Pan Gerard Winczakiewicz. Do udziału zapraszamy nie tylko członków OSPSBHP ale również pracodawców, pracowników działów kadr i HR oraz wszystkie osoby zainteresowane prawem pracy. Dla osób uczestniczących w szkoleniu z polecenia członków OSPSBHP przewidzieliśmy specjalną zniżkę na uczestnictwo.

O godzinie 16.30 zaczynamy spotkanie noworoczno-podsumowujące dla członków OSPSBHP. W trakcie spotkania rozstrzygniemy konkurs "Służba BHP - najlepszy doradca pracodawcy". Będziemy mieli także okazję spotkać się z autorką monografii "Służba bezpieczeństwa i higieny pracy. Jakość. Wyzwania. Profesjonalizm" - prof. Małgorzatą Lotko oraz redaktorem naczelnym miesięcznika Atest - p. Robertem Kozelą.

O 19.00 spotykamy się na uroczystej kolacji. To okazja do rozmów i szampańskiej zabawy.

Koszt szkolenia "Prawo pracy w roku 2023":

• 290 zł osoba,
  • 190 zł (osoba z polecenia członka OSPSBHP),
  • 60 zł osoba (członkowie OSPSBHP z uregulowanymi składkami).

W cenie obiad i bufet kawowy.

Koszt uroczystej kolacji z muzyką - 130 zł osoba

Prosimy o zapisy poprzez aktywny link, który znajdą Państwo poniżej

Zapisy przyjmujemy do dnia 10 stycznia 2023.

Wpłat prosimy dokonywać na dane: OSPSBHP oddział w Radomiu.

Konto ING BANK:  68 1050 1793 1000 0090 3062 2634

Prosimy o łączną wpłatę za udział w szkoleniu i kolacji.

TYTUŁEM: "Szkolenie prawo pracy 2023"

Szczegóły znajdą Państwo w załącznikach.

Pozdrawiamy z noworocznymi życzeniami

Zarząd OSPSBHP O/Radom