Zaproszenie na Regionalną Wymianę Doświadczeń

Dołącz do Regionalnej Wymiany Doświadczeń pn. DZIELIMY SIĘ TAJEMNICAMI OCENY RYZYKA i wymień się doświadczeniami z ekspertami branżowymi.


Garbatka k/Radomia  - 21 kwietnia 2023

Link do zgłoszeń:

https://forms.gle/uF5Zr3C7EmxYiWkH9

 

Zapraszamy wszystkie oddziały do udziału w Regionalnej Wymianie Doświadczeń, gdzie będą mieli Państwo możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń na temat szeroko pojętej oceny ryzyka.
To doskonała okazja, aby spotkać się z przedstawicielami innych oddziałów i poznać ich najlepsze praktyki oraz podejście do zarządzania ryzykiem.

Opracowany program RWD zdecydowanie zrywa ze standardami. Dzięki doświadczonym ekspertom branżowym oraz współpracy z oddziałami OSPS BHP, nasze zajęcia zdecydowanie zaskoczą nawet tych, którzy uważają, że wiedzą już wszystko w temacie bhp.

W temacie Oceny Ryzyka otrzymacie Państwo tajniki oraz informacje, których nie znajdziecie w żadnym źródle internetowym czy branżowej prasie. To czas na podzielenie się wypracowanymi przez lata praktykami, abyście mogli stać się jeszcze lepszymi specjalistami BHP.

Program został podzielony na trzy unikalne części. Tak jak w poprzedniej edycji RWD tak i teraz pierwszą część poświęcamy na kluczowe sprawy Stowarzyszeniowe w tym DEBATĘ KANDYDATÓW NA PREZESA ZARZĄDU GŁÓWNEGO. Na dzień 7 kwietnia swój udział w debacie potwierdziło już czterech kandydatów, których będziecie Państwo mieli okazję poznać podczas RWD w Garbatce.

Do pobrania
Zaproszenie RWD.pdf 287 KB PDF