REGIONALNA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

W dn. 18-19 czerwca b.r. kolejny raz Nasz oddział spotka się w gronie sąsiednich oddziałów OSPSBHP, by spędzić dwa pełne emocji i atrakcji dni.


               Tegoroczna edycja Regionalnej Wymiany Doświadczeń Zawodowych Służby BHP będzie wyjątkowa, ponieważ zostanie zbudowana na REALNYCH doświadczeniach. Po raz pierwszy KAŻDY będzie mógł zostać prelegentem i mieć swoje 5 minut (albo dokładnie tyle, ile potrzebuje).

Problemy, z którymi mierzysz się podczas codziennej pracy oraz sposoby, w jaki je rozwiązujesz, to najcenniejsze źródło wiedzy dla nas - behapowców praktyków. Nieważne, czy pracujesz w branży BHP od lat, czy dopiero zaczynasz rozwijać się w tym kierunku. Twoje doświadczenia i przemyślenia staną się początkiem wielkiej dyskusji środowiskowej, której do tej pory w Polsce jeszcze nie było!

O czym możesz opowiedzieć?

  • O sposobach egzekwowania stosowania środków ochrony indywidualnej
  • O metodach radzenia sobie z trudnymi pracownikami
  • O komunikacji z pracodawcą i jego podejściem do inwestowania w bezpieczeństwo
  • O prowadzeniu szkoleń i o tym, co rzeczywiście angażuje uczestników
  • O czymkolwiek, co uznasz za wartościowe

Tak, Twój problem na pewno jest ważny, ponieważ dotyczy zachowań i sytuacji, które mają miejsce w prawdziwym życiu, a nie tylko w teorii. Takiej wiedzy nie da się zdobyć z podręczników czy znaleźć w Internecie. Nie musisz się specjalnie przygotowywać. Nie chodzi o formę, ale o treść. Twoje wystąpienie może mieć nawet 3 minuty.

Oprócz wystąpień i dyskusji czekać będą wyzwania w terenie, konkursy, pokazy i wiele innych atrakcji. Wszystkie aktywności przebiegać będą w bezpiecznych warunkach sanitarnych, zgodnych z wytycznymi GIS. Gospodarzem wydarzenia jest tym razem lubelski oddział OSPSBHP.

Jeśli masz pytania, pisz śmiało. Chętnych prelegentów do podzielenia się doświadczeniami zapraszamy do kontaktu. Zapisać można się do dnia 15 czerwca 2021 lub wyczerpania miejsc.

 

Zgłoszenia pod linkiem:

https://forms.gle/dJJ9rt36G1WC8eZKA

 

Z behapowskimi pozdrowieniami

Grzegorz Szałas