Konferencja naukowo-szkoleniowa

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji naukowo – szkoleniowej "Czynniki biologiczne w środowisku pracy a choroby zawodowe", która odbędzie się 25 października 2022r. na terenie Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu ul. Traugutta 61 w godzinach 10.30 - 14.00.

Organizatorami konferencji są: Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Radomiu, Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP Oddział Radom oraz Polskie Towarzystwo Higieniczne w Warszawie

Partnerem wspierającym jest Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie oddział w Radomiu.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli:

Pani Magdalena Kaczmarek - Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Warszawie

Pan Radosław Witkowski - Prezydent Miasta Radomia

Pan Waldemar Trelka - Starosta Radomski

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się w załączniku.

Na konferencję można rejestrować się poprzez stronę internetową:

lub telefonicznie pod numerem telefonu: (48) 386-41-48.

Zarząd OSPSBHP Oddział Radom